неділю, 29 жовтня 2017 р.

Українська тенісистка Марта Костюк стала чемпіонкою юніорського Підсумкового турніру ITF Junior Masters.

Спортсменка виграла третій великий турнір в сезоні. Українська тенісистка Марта Костюк завершила сезон перемогою на Підсумковому турнірі Junior Masters Міжнародної федерації тенісу (ITF) у віковій категорії 18 років і молодші, який пройшов у Ченду (Китай).У вирішальному поєдинку українка здолала представницю Словенії Кайя Юван з рахунком 6:4, 6:3.
По ходу турніру в Китаї, на якому 15-річна киянка, яка є наймолодшою учасницею цього року, провела п'ять матчів, не програвши жодного сету своїм суперницям. Цього року за час виступів на юніорському рівні Марта Костюк виграла одиночний титул на Australian Open, завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в одиночному розряді і золоту в парному, а також стала переможницею Відкритого чемпіонату США. Марта Костюк нині посідає 3 сходинку у юніорському рейтингу ITF.