Семінари, виставки

Серпнева міська методична комісія вчителів фізичної культури


28 серпня 2020 року у приміщенні Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 відбулося міське секційне засідання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ з теми: "Організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури у 2020-2021 навчальному році та в умовах адаптативного карантину"
У роботі засідання взяли участь вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ.

Січнева міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


09 січня 2019 року у приміщенні Бучанського НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." 4 відбулося січневе секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ з теми: "Шляхи покращення мотивації до занять фізичною культурою та формування національної свідомості учнівської молоді під час підготовки та участі у військово-патріотичних заходах".
Засідання провів Ковальський В.В., керівник міської методичної комісії вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни.

Міський семінар-практикум вчителів фізичної культури ЗЗСО Бучанської ОТГ


На базі Бучанського НВК I-III ст. №2 відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури ЗЗСО Бучанської ОТГ з теми: "Популяризація та впровадження нових видів спорту на уроках фізичної культури та в позаурочний час".
В заході разом з вчителями фізичної культури взяли участь Дмитро Пчолкін, експерт спортивного руху "JuniorZ" з алтимат-фризбі, чемпіон України та Олександра Боляк, експерт спортивного руху "JuniorZ" з чирлідингу, суддя міжнародної категорії.
Семінар було розділено на теоретичний та практичний блоки. Голова міської методичної комісії вчителів фізичної культури Ковальський В.В. звернув увагу на те, що впровадження нових видів спорту в шкільну програму є одним із інноваційних підходів до викладання фізичної культури, яке здатне зацікавити учнів та покращити інтерес до занять фізичною культурою.

Серпнева міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


29 серпня 2019 року у приміщенні Бучанського "НВК СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." №4 відбулося міське секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ з теми: "Організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури та захисту Вітчизни у 2019-2020 навчальному році."
У роботі засідання взяли участь вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ.

Міська методична комсія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


27 березня 2019 року у приміщенні Бучанського НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." 4 відбулося секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ з теми: "Формування громадянських компетентностей вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни". 
В засіданні взяли участь: Ковальський В.В., керівник міської методичної комісії та вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ.

Січнева міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


10 січня 2019 року у приміщенні Бучанського НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." 4 відбулося січневе секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти з теми: "Удосконалення професійної компетентності вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни". Вперше у засіданні комісії взяли участь учителі закладів освіти селищ Блиставиці, Гаврилівки та Луб'янки, які з нового року увійшли у Бучанську міську об'єднану територіальну громаду.

Міський семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


07 грудня 2018 року на базі Бучанської Української гімназії відбувся міський семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни ЗЗСО з теми: «Шляхи покращення мотивації учнів до занять фізичною культурою та особливості підготовки до участі у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 
Застосування нетрадиційних форм та методів проведення уроку, нестандартного обладнання, інноваційних технологій та теоретичних знань про здоровий спосіб життя є суттєвим чинником виховання інтересу та вироблення стійкої мотивації учнів до занять фізичною культурою та спортом, підвищення їх рухової активності, зміцнення здоров’я тощо. 

Серпнева міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


29 серпня 2018 року у приміщенні Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 відбулося міське секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти з теми: "Організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури та захисту Вітчизни у 2018-2019 навчальному році."
У роботі засідання взяли участь: Ковальський В.В., керівник міської методичної комісії та вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти міста.

Січнева методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


12 січня 2018 року у приміщенні Бучанського НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." 4 відбулося секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти з теми: "Удосконалення професійної компетентності вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни".
У роботі засідання взяли участь: Ковальський В.В., керівник міської методичної комісії вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни, Гайдай О.О., директор Бучанської ДЮСШ та вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти міста.

Міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


31 серпня 2017 року у приміщенні Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 відбулося секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів міста з теми: "Організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури та захисту Вітчизни у 2017-2018 навчальному році."
У роботі засідання взяли участь: Ковальський В.В., спеціліст відділу освіти з питань фізичної культури та спорту, Гайдай О.О., директор Бучанської ДЮСШ та вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Семінар-практикум «Науково-методичний супровід підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури на районному/міському рівні»


24 січня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-практикум «Науково-методичний супровід підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури на районному/міському рівні» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури.
У роботі семінару взяли участь Лакіза Олексій Миколайович, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент, і Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


7 січня у приміщенні Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів міста з теми: "Національно-патріотичне виховання на уроках фізичної культури та захисту Вітчизни як засіб формування національної свідомості учнівської молоді".
У роботі засідання взяли участь: Ковальський В.В., спеціаліст відділу освіти з питань фізичної культури та спорту, Полякова Н.В., голова міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Відбулася Міжнародна конференція «Актуальні проблеми сучасної олімпійської освіти»


9 грудня 2016 року в Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулася Міжнародна конференція «Актуальні проблеми сучасної олімпійської освіти» й урочисті заходи з нагоди 25-річного ювілею з дня заснування Олімпійської Академії України.
В роботі конференції та урочистостях взяли участь президент Національного олімпійського комітету України (НОК), член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), Олімпійський чемпіон Сергій Бубка; віце-президент НОК, член МОК, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов; голова Комітету молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний; президент Олімпійської Академії України, член Виконкому НОК Марія Булатова; почесний ректор НУФВСУ, член Виконкому НОК Володимир Платонов; президент Української Академії наук Олексій Оніпко; керівник Міжнародної асоціації університетів фізичної культури Кайрат Закірьянов; ректор Національного університету фізичного виховання та спорту Євген Імас, іноземні гості, члени Олімпійської Академії України, педагоги навчальних закладів України та студенти університету.

Семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни


14 квітня 2016 року на базі Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни з теми: «Індивідуально-диференційований підхід як важливий компонент фізичного виховання учнів та організація заходів з військово-патріотичного виховання».
Індивідуалізація та диференціація навчально-виховного процесу, в тому числі і фізичної культури, є пріоритетною складовою особистісно-орієнтовної моделі освіти, спрямованої на цілісний розвиток особистості. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою патріотичного виховання підростаючого покоління, головною метою якої є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності та самосвідомості. 

Міська педагогічна виставка "Освіта Бучі - 2016"

      30 березня 2016 року в приміщенні Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 пройшла міська педагогічна виставка «Освіта Бучі-2016», організована міським методичним кабінетом відділу освіти Бучанської міської ради.
   Міська педагогічна виставка як сучасна форма пропаганди й впровадження перспективного педагогічного досвіду постійно функціонує на базі міського методичного кабінету. Метою виставки є виявлення та поширення сучасних технологій навчання та виховання, управління закладами освіти, науково-методичною роботою, популяризація кращих педагогічних здобутків працівників освіти міста.


      24 вересня 2015 року на базі Бучанської ЗОШ I-III ст. №1 відбувся семінар-практикум для вчителів спортивно-оздоровчих дисциплін на тему: «Особливості функціонування системи фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладі з урахуванням матеріальної бази». У семінарі взяли участь: методист з інформаційних технологій міського методичного кабінету Ковальський В.В., голова методичної комісії вчителів спортивно-оздоровчих дисциплін Полякова Н.В., а також вчителі фізичної культури навчальних закладів міста.   

Немає коментарів:

Дописати коментар