середу, 25 жовтня 2017 р.

«Спартакіада на кубок К.П. Батюка» з нагоди Дня школи

25-26 жовтня в рамках святкування «Тижня рідної школи» в спортивних залах школи проходять традиційні спортивні змагання – «Спартакіада на кубок К.П. Батюка». Учасниками даного спортивного заходу традиційно є учні 7-8, та 4-х класів нашої школи. Цього року до них доєдналися ще й учні 3-х класів. Спочатку "перехідний кубок" Спартакіади розіграли учні 4 класів початкової школи. Змагання проходили у формі спортивних естафет. Перемогу здобув 4-А клас, 4-Б та 4-В відповідно зайняли 2-е та 3-є місце. Далі змагання продовжили учні 7-х та 8-х класів, які змагатись у силі, швидкості, спритності та влучності у п’яти видах програми - швидкісній та стрибковій естафеті, метанні м’яча в ціль, влучанні баскетбольного м’яча в кільце та перетягуванні канату. Цьогоріч у змаганнях між учнями даних класів взяло участь аж 6 команд - найбільше за весь час проведення Спартакіади, а також визначався новий Переможець. Ним досить впевнено стала команда 8-Б класу. Другою стала команда 8-А класу, третьою - дещо навіть несподівано - команда 7-А класу.
У четвер, 26 жовтня визначати сильнішого будуть учні 3-іх класів.
"Перехідні кубки" Спартакіади переможці отримають на урочистому заключному святі з нагоди Дня школи.