Фахові конкурси

Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»


З 29 листопада по 01 грудня 2016 року у м. Києві на базі Скандинавської гімназії м. Києва відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу в Україні», у рамках якого було проведено Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
У семінарі взяли участь співробітники регіональних федерацій футболу, відповідальні за реалізацію національних програм Федерації футболу України (далі – ФФУ) з розвитку масового футболу, методисти з фізичної культури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники департаменту освіти м. Києва, вчителі-фіналісти Конкурсу, кращі вчителі фізичної культури України, а також провідні вчителі фізичної культури з районів столиці.


Відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

    3 березня 2016 року на базі Бориспільської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської  міської ради відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».Відбувся І (заочний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

   11 лютого 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся І (заочний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Конкурс).  
Оцінювало конкурс педагогічної майстерності компетентне журі, до складу якого увійшли:

Всеукраїнський фаховий конкурс вчителів фізичної культури "Кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"


   Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України відповідно до Указів Президента України від 04.07.2005 № 1013 (1013-2005) "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні, від 30.09.2010 № 926 (926-2010) "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" та підпункту 35 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 410 (410-2011). Основними напрямками конкурсу є:  

Немає коментарів:

Дописати коментар