Підвищеня кваліфікації

Сертифікат про проходженя навчання за програмою Всеукраїнського семінару-практикуму "Особливості інтеграції "Регбі-5", "Регбі-7" в закладах загальної середньої освіти"Сертифікат про проходження курсів за Освітньою формою підвищення кваліфікації "Оцінювання навчальної діяльності в НУШ"

Сертифікат про проходження курсів за Освітньою формою підвищення кваліфікації "Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу НУШ"Сертифікат про проходження курсів за дистанційною формою навчання


Сертифікат про проходження курсів за дистанційною формою навчанняСертифікат про проходження курсу з домедичної допомогиСертифікати за участь у методичних заходах педагогічних працівників Бучанської МТГСертифікат про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції


Сертифікат про проходження курсів за дистанційною формою навчанняСертифікат про участь обласному майстер-класіСертифікат про проходження дистанційного курсу
Сертифікат про проходження курсів за дистанційною формою навчанняСертифікат про закінчення курсу підготовки інструкторів "Навчання з попередження ризиків, пов'язаних з вибухонебезпечними речовинами" (ЕОRE) Сертифікат про підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання за темою "Електронний журнал в системі "Єдина школа"Свідоцтво про проходження курсів за дистанційною формою навчання
Підвищення кваліфікації


В період з 21 березня по 21 жовтня 2016 року на базі КВНЗКОР "Академія неперервної освіти" проходили курси підвищення кваліфікації для методистів районних (міських) методичних кабінетів (без виділення профілю), які проводили представники Центрального інституту педагогічної освіти Національної академії педагогічних наук України. Даних період включав в себе три етапи проходження курсів.
Перший етап - з 21 по 25 березня - відвідування лекційних занять, які проводили викладачі даного інституту. Другий - заочний - з 25 березня по 21 жовтня - виконання творчих завдань, які надходили слухачам у особисті інтернетпрофілі, створені під час першого етапу курсів. Третій етап - заключний - з 21 по 25 жовтня - відвідування лекційних занять та захист випускних робіт.

Відбулося заключне засідання ОШППД вчителів фізичної культури


     26 квітня 2016 року на базі КВНЗКОР «Академія неперервної освіти» відбулася підсумкова конференція слухачів обласної школи передового педагогічного досвіду вчителів фізичної культури з проблеми «Упровадження сучасних освітніх технологій у навчально-виховний процес з фізичної культури». Протягом трьох років слухачі відвідували засідання даної школи, які проходили на базі Іванківської ЗОШ I-III ст №1 та Синявської ЗОШ I-III ст. Рокитнянського району, де мали змогу познайомитись з педагогічним досвідом вчителів фізичної культури Ніколаєнка М.П. та Сатиренко О.В.. 

"...Але майстром своєї справи має стати кожен."


    Пам'ятаючи ці мудрі слова великого педагога сучасності учителі Бучанської школи №5 прагнуть до найвищої професійної досконалості. Результативність творчих напрацювань педагогів школи щороку вивчає атестаційна комісія закладу. 
   25 березня цього року відбулось заключне засідання шкільної атестаційної комісії. П'ятнадцять педагогів школи продемонстрували свої педагогічні надбання та поділились найкращими досягненнями педагогічної майстерності.


   

Немає коментарів:

Дописати коментар