неділю, 17 листопада 2019 р.

«Спартакіада на кубок К.П. Батюка» з нагоди Дня школи

15 листопада в рамках святкування «Тижня рідної школи» відбулися традиційні спортивні змагання – «Спартакіада на кубок К.П. Батюка», в яких цьогоріч змагалися учні 4 та 8 класів. У змаганнях між 4 класами взяли участь 5 команд, які здивували своїми креативними назвами: 4-А - "Штормові грози", 4-Б - "Лимони", 4-В - "Переможці", 4-Г - "Гепарди" та 4-Д - "Урагани". Учні позмагались у різноманітних спортивних іграх та естафетах. Третє, призове місце, вибороли учні 4-В класу, друге - учні 4-Д класу. Переможцями та володарами кубка стали учні 4-Б класу.
У змаганнях між 8 класами взяло участь 3 команди. Учасники змагатися у п'ятьох видах програми - човниковій та стрибковій естафеті, метанні м’яча в ціль, влучанні баскетбольного м’яча в кільце та перетягуванні канату. Цьогоріч знову у змаганнях визначався «новий» переможець та володар Перехідного кубка. Ним досить впевнено стала команда 8-В класу. Друге місце виборола команда 8-А класу. Третіми стали учні 8-Б класу.
"Перехідні кубки" Спартакіади переможці отримали на урочистому заключному святі з нагоди Дня школи.