вівторок, 24 квітня 2018 р.

Немає нічого радіснішого за перемогу

Збірна Бучанської територіальної громади посіла друге командне місце на Відкритому Восьмому Кубку Києва із змішаних видів єдиноборств, організованому Федерацією Дукендо України. Захід відбувся 22 квітня 2018 року у спортивному комплексі Київського національного університету будівництва та архітектури.
З вітальним словом до 350 учасників змагань звернулися Чемпіон світу, володар чорного поясу 3 рівня Геворг Бадалян, сенсей Олександр Стеценко та головний суддя Антон Брувер. Основною тезою звучало: "Хай переможе сильніший".
Нашу школу гідно представили Радчук Анастасія, учениця 2-В класу (2 місце) та Мацак Тімур, учень 1-Г класу (2 місце), які стали призерами Кубку.
Ці змагання стали гарним іспитом щодо ефективності тренувань для спортсменів-школярів різних рівнів.
Пам"ятаєте, як говорив легендарний Юрій Нікулін: "І в нас, друзі, будуть наші перемоги. Головне, щоб вони були не із зброєю у руках".