понеділок, 10 липня 2017 р.

Україна перемогла чемпіона світу та завоювала бронзові медалі Чемпіонату Європи з баскетболу 3*3

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла в овертаймі команду Сербії в матчі за бронзові медалі чемпіонату Європи – 20:18.
Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу одразу взялися розхитувати захист українців. Однак наші хлопці не дозволяли сербам зайвого. Після трьох стартових хвилин серби мали два очка переваги – 6:4.
Після половини гри чинні чемпіони світу зберігали мінімальну перевагу – 8:7.
За дві хвилини до кінця основного ігрового часу Україна вже мала двоочкову перевагу – 14:12. Втім Міятович одразу відіграв її зі штрафних.
На останній хвилинні обмін двоочковими кидками зафіксував рівний рахунок – 18:18. За 11 секунд до сирени рахунок не змінився.
А в другому за день овертаймі Тимофеєнко дальнім влучанням приніс Україні перемогу та бронзові медалі чемпіонату Європи.