субота, 3 червня 2017 р.

Міське спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

02 червня у Бучанському міському парку в рамках фестивалю «Ми - Бучанська родина» пройшов міський спортивний конкурс «Тато, мама, я – спортивна сім’я», присвячений Дню захисту дітей. Організаторами родинного свята були: Бучанська міська рада при сприянні:
Служби у справах дітей та сім’ї Бучанської міської ради;
Відділу освіти Бучанської міської ради;
Відділу культури та спорту Бучанської міської ради;
Бучанського центру позашкільної роботи;
В змаганнях взяли участь чотирнадцять родин, діти яких є учнями та вихованцями міських загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Залежно від віку дитини, усі учасники конкурсу були розділені на три вікові групи: молодшу (5-6 років), середню (7-9 років) та старшу (11-12 років). Нашу школу представляла сім’я Рожиків, яка змагалась у середній віковій групі.
Спортивні змагання пройшли у формі квесту. Кожна команда пройшла чотирнадцять ігор-станцій («Далекобійники», «Близнюки», «Змій Горинич», «Перукар», «Краєзнавець», «Стрільці», «Модель’єр», «Вихідний», «Тарзан», «Попелюшка», «Велодром», «Жабенята», «Веселі звірята» та «Кавуни»), які були вказані в певній послідовності у маршрутному листі, отриманому при реєстрації. На кожній станції суддівство забезпечили експерти, в склад яких увійшли представники центру позашкільної роботи, відділу освіти, навчальних закладів міста та ДЮСШ.
Отож, цього сонячного, і трохи вітряного дня, у родин випала прекрасна можливість позмагатися у силі, спритності, винахідливості, відпочити та поспілкуватися з дітьми та друзями, та звісно, набратись позитивних емоцій та хорошого настрою.
Протягом всього змагального періоду панувала чудова змагальна та емоційна атмосфера, «підігріта» друзями та уболівальниками, які підтримували свої команди аплодисментами, вигуками та надписами на плакатах.
Під час підбиття остаточних підсумків змагань, коли спортивні перегони вже були позаду, учасники на хвилі позитивних емоцій з великим задоволенням долучилися до співу та танців. Було по-справжньому емоційно та весело.
За підсумками суддівських протоколів сім’я Рожиків зайняла друге призове місце у своїй віковій групі, з чим ми її і вітаємо !!!
Всі учасники змагань нагороджені організаторами призами від спонсорів (компанія «Кокоделі») та грамотами Бучанської міської ради за участь та відповідні призові місця.
Весь фото-звіт за посиланням
Немає коментарів:

Дописати коментар