неділю, 26 лютого 2017 р.

Українка Еліна Світоліна виграла тенісний турнір WTA у Дубаї та увійшла у топ-10 світового рейтингу

Українка Еліна Світоліна стала переможницею турніру WTA Premier у Дубаї.
У фіналі вона у двох сетах обіграла Каролін Возняцкі з Данії, віддавши тій тільки шість геймів.
Для 22-річної Еліни цей трофей став шостим у кар'єрі в одиночному розряді.
Окрім того, Світоліна вперше стає переможницею на турнірі настільки високої категорії. Раніше українці жодного разу не вдавалося дійти до фіналу турніру Premier 5.
Як інформують українські ЗМІ, які спеціалізуються на тенісі, одного брейкпоїнту вистачило українці, щоб вийти вперед у стартовому сеті (3:2). У Світоліной також був прихований сетбол у наступному геймі на подачі Возняцкі, але данійка свій гейм захистила.
Знову зав'язалася боротьба на наступній подачі Каролін, якій у затяжному геймі вдалося відіграти два сетбола. Після цього Світоліна, подаючи на перемогу, з п'ятого сетбола взяла цю партію.
Уже на старті другої партії Возняцкі на подвійній помилці програла гейм, але Світоліній закріпити перевагу не вдалося (українка всуху програла свою подачу). Черговий брейкпоінт заробила українка у п'ятому геймі, і з першої спроби знову вирвлася вперед (3:2).
Згодом вона записала у свій актив і третій брейк у партії, а потім успішно подала на перемогу.
Перемога у Дубаї принесла Світоліной 487 тисяч доларів призових і 900 рейтингових очок, що дозволило увійти у топ-10 світового рейтингу WTA. Відтепер це - новий особистий рекорд тенісистки, а також України.


Немає коментарів:

Дописати коментар