В Києві концерт «Океану Ельзи» зібрав аншлаг

   В Києві 18 червня відбувся концерт «Океану Ельзи», який, за словами лідера гурту Святослава Вакарчука, зібрав майже 100 тис. глядачів. Під час виступу Вакарчук виконував старі та нові композиції, а одну пісню «Мить», присвятив солдатам з АТО. Концерт продовжувався близько чотирьох годин, музиканти декілька разів виходили на бис. На розігріві «Океану Ельзи» грала молода донецька рок-група «Sinoptik».
    Після концерту Вакарчук написав у Twitter: «Рідний Києве! Дякую за рекордну кількість глядачів! Дякую за безмежну силу емоцій. Це був особливий вечір. І дякую за те, що заставили мене літати».
  Гурт дав концерт в рамках світового туру в підтримку дев’ятого студійного альбому «Без меж». В найближчі місяці «Океан Ельзи» виступить в Україні, Латвії, Азербайджані, Молдові, Фінляндії, Грузії, ОАЕ, Білорусії та США.
   На концерті вдалося побувати і мені з друзями. Квитки були куплені ще за півроку. З нетерпінням чекав цієї події. Це було неймовірно, близько ста тисяч сердець бились в один такт протягом всього концерту. Дякую Святославу Вакарчуку за чудові пісні та патріотичний дух, яким він заряджає молоде покоління, дякую друзям за чудово проведений час та море позитивних емоцій.

                                                               Фрагменти концерту

Немає коментарів:

Дописати коментар