середу, 6 березня 2024 р.

Волейбольна команда "Лідер" - срібний призер другого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

Бучанська громада визначилась з переможцями у другому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з волейболу.
Вслід за юнаками, цього тижня першість на волейбольному майданчику розігрували дівчата, демонструючи свою зіграність та майстерність.
В змаганнях взяли участь 9 команд закладів загальної середньої освіти, серед яких команда "Лідер" нашого ліцею, сформована з учениць 6-9 класів (2009 р.н. та молодших). Всі наші дівчата змаймаються в секції волейболу Бучанської ДЮСШ, тренування якої проходить на базі нашої школи.
Наша команда впевнено відібралася в фінальні ігри, здобувши перемоги над командами Бучанських ліцеїв №3 та №9. Здобувши впевнену перемогу над командою Мироцької гімназії №12, в драматичному фіналі наші дівчата на тай-брейку поступилися команді "Прометей" з Гаврилівки, здобувши срібні нагороди турніру.
Вітаємо нашу команду "Лідер" з успішним виступом та чекаємо нових перемог.
"РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" !!! "ВІРИМО В ЗСУ" !!!