пʼятниця, 31 січня 2020 р.

Учні нашої школи - переможці та призери міських змагань з шахів серед учнів ЗЗСО Бучанської міської ОТГ

31 січня 2020 року в приміщенні Бучанського центру позашкільної роботи Центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи відділу освіти проведено міські змагання з шахів серед учнів 1-9 класів ЗЗСО Бучанської міської ОТГ, в яких взяли участь 8 команд. Обов’язки головного судді виконувала тренер-викладач з шахів Григор’єва Ш.Р. 
Відповідно до Умов проведення, змагання проводились у двох групах: молодшій - 1-4 та середній - 5-9 класи. В кожній віковій групі команда закладу освіти могла представити по два учасника (1 юнак та 1 дівчина). Визначалась особисто-командна першість. Змагання проводились за коловою системою по 10 хвилин на кожного учасника. При рівності набраних очок у двох учасників, застосовувались додаткові показники (особиста зустріч, коефіцієнт Бергера). При однаковій сумі місць перевагу отримувала команда, гравець (I – дошка) якої набрав більшу кількість балів.
Команду нашої школи у молодшій віковій групі представляли Нечитайло Нікіта (4-А) та Монько Дарина (3-Д), у середній віковій групі - Штерн Даніїл (8-В) та Волинська Анастасія (8-А) класи. 
Всі наші учні в особистій першості вибороли призові місця: Монько Дарина зайняла друге місце, Штерн Даніїл - третє, а Волинська Анастасія та Нечитайло Нікіта стали переможцями у своїх вікових групах.
В підсумку, в командному заліку серед 1-4 класів наші учні посіли перше місце, серед 5-9 класів здобули друге місце. 
Всі переможці змагань в індивідуальній першості нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, а також грамотами у командній першості. Вітаємо наших учнів з перемогою !!!

Немає коментарів:

Дописати коментар