неділю, 11 грудня 2016 р.

Фінішував I тур Чемпіонату України з волейболу серед дівчат 2002 р.н. та молодших "Дитяча Ліга"

Протягом 6-10 грудня в м. Ірпені в спортивному комплексі ДЮСШ пройшли ігри I туру Чемпіонату України з волейболу серед дівчат 2002 р.н. та молодших "Дитяча ліга". В змаганнях, крім господарів, прийняли участь волейбольні команди спортивних шкіл з міст Новограда-Волинського, Вінниці, Києва та Полтавської області.
Ми, як завжди, пильно стежимо за іграми команди з м. Ірпеня, адже в її скаді тренується та виступає ряд дівчат з нашої школи. В даному турнірі виступали учні 9-Б класу: Андреєва Аліна, Карпенко Вікторія та учні 8-Б класу: Кухаренко Марія та Поляковська Анастасія.
Команда з Ірпеня, поступившись тільки команді з Полтавської області, впевнено посіла II місце. Другий тур пройде у лютому у Вінниці. В третій, заключний тур, пройдуть команди, які у своїх групах посядуть з 1 по 4 місце.  В третьому турі команди розіграють місця з 1 по 8.
Побажаємо нашим дівчатам, всій волейбольній команді та тренерам вдалого виступу у Чемпіонаті. Тримаємо кулаки !!!