вівторок, 21 червня 2016 р.

Учні нашої школи успішно виступили у обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

   15-17 червня 2016 року в селі П’ятихатки Обухівського району Київської області на базі Навчального полігону Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» ДСНС України відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра проводилася з метою патріотичного виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції, готовності до захисту Вітчизни. Учасниками гри стали  35 роїв (команд) з районів та міст Київщини та рій з міста Краматорська Донецької області.
  Юні джури змагалися у 12 конкурсах. Так, у конкурсі «Добре діло» діти звітували про проведені добрі справи: екологічні, патріотичні акції, волонтерську допомогу воїнам АТО, літнім людям, ветеранам та дітям війни. Під час конкурсу з виконання прийомів муштрового впоряду «Впоряд», конкурсу зі стрільби з пневматичної зброї та з цивільного захисту юні джури демонстрували навики майбутніх захисників Вітчизни. Туристську майстерність команд оцінювали на туристсько-спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, під час конкурсів «Топографія» та «Таборування». Також програмою гри передбачені були конкурси з мистецького представлення рою «Ватра», з перетягування линви,  використання індивідуальних засобів захисту в надзвичайних ситуаціях, конкурси з надання першої медичної допомоги «Рятівник» та вікторина «Відун».
  Також для учасників гри проведено низку майстер-класів: майстер-клас з козацьких бойових мистецтв та характерницьких практик, використання індивідуальних засобів захисту в надзвичайних ситуаціях та бойового розгортання, надання першої медичної допомоги за допомогою підручних засобів, майстер клас з в’язання туристських вузлів. Для проведення майстер-класів запрошено фахівців, які мають значний досвід у відповідній сфері діяльності.
   Наше місто представляла команда Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (рій «Характерники»). Враховуючи патріотичну спрямованість Гри, її важливість, маштабність та тривалість, до підготовки шкільного «рою» залучились: адміністрація закладу: директор Наконечний М.П., заступник з виховної роботи Льовіна Г.М. та заступник з господарської частини Кузьменко П.В., педагоги закладу: Московчук В.І., Наконечна А.М., Усенко О.М.,  Ковальський В.В. – керівник «рою», відділ освіти Бучанської міської ради: начальник Цимбал О.І., методисти ММК  Мохненко О.В. та Чернобай Ю.В., Бучанський центр позашкільної роботи: директор Куцевалов А.В. та заступник директора Клименко С.В., керівник гуртка спортивного туризму Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 Карабут О.М., а також,  35-ДПРЧ м. Буча в ДСНС України, яка взяла участь у підготовці учнів до конкурсу «Бойове розгортання».
   Гра тривала три дні, протягом яких суттєво змінювались погодні умови, але джури нашого міста отримали справжнє задоволення від участі в заході, від спілкування з новими друзями та проживання в таких, незвичних та нестандартних умовах.
   Враховуючи те, що у кожному конкурсі Гри брали участь аж 35 роїв, потрапити у трійку найкращих було надзвичайно важко. У підсумку, за суддівськими протоколами, наш рій «Характерники» став другим у конкурсі на краще представлення рою «Ватра», третім – у конкурсі «Таборування», четвертим – у конкурсі звітів «Добре діло», шостим – у конкурсах «Впоряд» та «Стрільба з пневматичної зброї», десятим – у конкурсі «Топографія»… І хоча, за умовами Гри, організатори не нагороджували переможців у загальнокомандному заліку, наш рій за підсумками всіх 12-и конкурсів посів 2-е загальнокомандне  місце (остаточний протокол серед фото).
 В кінцевому підсумку хочеться відмітити учнів спеціалізованої школи, учасників рою «Характерники»: Гордину Романа, Клименко Олексія, Короченка Павла, Закандиріну Юлію, Онищенко Марину, Бойко Поліну, Желудкова Віктора, Сімороза Олексія, а також Вознюк Інну та Чотія Миколу – помічників табору, які протягом трьох тижнів відповідально готувалися до Гри, щоб достойно представити своє місто, коли інші їхні товариші вже відпочивають та ніжаться під літнім сонцем.
 Також хочеться виразити Велику подяку голові Бучанської міської організації Партії «БПП «Солідарність» Войналович Людмилі, голові фракції «Нові обличчя» Мостипаці  Сергію за вчасну та відчутну фінансову підтримку в організації та підготовці до участі у Грі, а також, Радомській Юлії, матері учня 6-Б класу школи, яка забезпечила всіх учасників рою «Характерники» військовою формою для участі у конкурсах.

Примітка. Все фото у двох альбомах: https://vk.com/albums-110059082

 
                         

Немає коментарів:

Дописати коментар