"...Але майстром своєї справи має стати кожен."

Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом,
далеко не кожному судилося
винайти порох або велосипед,
але майстром своєї справи 
має стати кожен                    
                          В. Сухомлинський  
Пам'ятаючи ці мудрі слова великого педагога сучасності учителі Бучанської школи №5 прагнуть до найвищої професійної досконалості. Результативність творчих напрацювань педагогів школи щороку вивчає атестаційна комісія закладу.
25 березня цього року відбулось заключне засідання шкільної атестаційної комісії. П'ятнадцять педагогів школи продемонстрували свої педагогічні надбання та поділились  найкращими досягненнями педагогічної  майстерності.
У міжатестаційний період педагоги пройшли курси підвищення кваліфікації.  Педагоги, які  підтверджували або претендували та вищу категорію та педагогічні звання, презентували свій досвід на педагогічній раді, отримали схвалення на засіданнях методичної ради ВКНЗ КОР «Академія непевної освіти», міської та шкільної методичної ради та предметних методичних комісій.  Вони ж підготували матеріали власного досвіду на міську педагогічну виставку «Освіта Бучі – 2016».
    На заключному засіданні були присутні представники відділу освіти Бучанської міської ради  спеціаліст по роботі з педагогічними кадрами Бондарчук О.В., методист з початкової освіти Цвєткова Н.Д., методист з охорони дитинства Науменко В.В., член атестаційної нашого закладу.
 Перед засіданням члени шкільної атестаційної разом з гостями оглянули кабінети педагогів, які атестуються. Вони зустрілись з найголовнішими поціновувачами педагогічної майстерності вчителів – учнями. Приємно було слухати як діти наперебій старались сказати хороші слова про своїх педагогів!
Розпочав засідання Голова атестаційної комісії, директор школи М.П.Наконечний.
З інформацією про кожного педагога, який  атестується в 2015-2016 н.р., присутніх ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі О.В.Сімороз.
У результаті голосування усіх членів шкільної атестаційної комісії було прийнято рішення встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший учитель» учителю фізичної культури Ковальському В.В….

Немає коментарів:

Дописати коментар