неділю, 19 листопада 2017 р.

Відбувся Відкритий чемпіонат Бучанської ДЮСШ з волейболу серед дівчат

18 листопада 2017 року в у спортивних залах Бучанських НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." № 3 та № 4 відбувся Відкритий чемпіонат Бучанської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н. Взяти участь у змаганнях виявило бажання аж вісім команд ДЮСШ Київської області: сел. Бородянка, сел. Баришівка, м. Бориспіль, м. Вишгород та по дві команди з м. Переяслава-Хмельницького та м. Бучі. Всі команди змагались за право грати у фіналі у двох підгрупах - по чотири в кожній. У цікавій та напруженій боротьбі перша команда з Бучі переграла команди з Баришивки, Вишгорода та Переяслав-Хмельницького з переконливим рахунком: 2 : 0 та вийшла у фінал змагань. У фіналі наші дівчата перемогли команду з Борисполя з рахунком: 2 : 1 та стали переможцями турніру. Друге місце відповідно посіли волейболістки з Борисполя, третє виборола Бородянка. Всі учасники змагань були нагороджені відповідними нагородами – дипломами та медалями за зайняті місця, грамотами за участь та кращі гравці пам’ятними сувенірами.
Приємно, що знову до нової перемоги своєї команди долучилися учениці нашої школи: Алєксандрова Валентина, Баранова Марія, Понирко Марія, Підставкіна Альона та Чепелюк Вікторія. А Алєксандрова Валентина стала ще й кращим гравцем турніру. Вітаємо наших спортсменок з перемогою та бажаємо успішних виступів у Чемпіонаті України "Дитяча ліга".