середу, 24 жовтня 2018 р.

«Спартакіада на кубок К.П. Батюка» з нагоди Дня школи

24 жовтня в рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» та святкування «Тижня рідної школи» в спортивному залі школи відбулися традиційні спортивні змагання – «Спартакіада на кубок К.П. Батюка», в яких в фізичній активності змагалися учні 7-8 класів. Учасники змагатися у чотирьох видах програми - човниковій та стрибковій естафеті, метанні м’яча в ціль та влучанні баскетбольного м’яча в кільце. Цьогоріч знову у змаганнях визначався «новий» переможець та володар Перехідного кубка, за який змагалися аж 6 команд. Ним досить впевнено стала команда 8-В класу. Друге місце, дещо сенсаційно, виборола команда 7-В класу. Третьою стала команда 8-Б класу.
Завтра, 25 жовтня свій кубок Спартакіади розіграють учні 4-х класів.
"Перехідні кубки" Спартакіади переможці отримають на урочистому заключному святі з нагоди Дня школи.