середу, 16 травня 2018 р.

Волейбольна команда дівчат нашої школи - призер обласного етапу Чемпіонату України з волейболу (ШВЛУ)

16 травня 2018 року в м. Ірпені відбулися фінальні ігри обласного етапу Чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (ШВЛУ).
До фінальних змагань даного турніру зуміла потрапити команда дівчат  2001 р.н. та молодших нашої школи, переможець зональних змагань у смт. Баришівка. Нашими суперниками стали команди з Білої Церкви, Борисполя, Бориспільського району та м. Ірпеня.
За підсумками всіх ігор команда дівчат нашої школи стала призером обласних змагань та посіла ТРЕТЄ місце.
Вітаємо нашу команду у складі: Баранової Марії, Понирко Марії, Підставкіної Альони, Приходько Олесі, Чепелюк Вікторії - 9-А кл. та  Александрової Валентини, Кухаренко Марії та Поляковської Анастасії- 9-Б кл. з успішним виступом на змаганнях даного рівня !!!