ЧС-2016 з біатлону. Семенов виборов "бронзу" у спринті

У суботу, 5 березня, у Холменколлені, що у Норвегії, пройшла спринтерська гонка. Український біатлоніст Сергій Семенов виборов бронзу.
  Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад, другим став легендарний норвежець Уле-Айнар Бьорндален.
  42-річний Уле-Ейнар Бьорндален показав другий результат, а українець Сергій Семенов відстав від легендарного норвежця всього на 0,7 секунди.
  Семенов відмінно подолав дистанцію за швидкістю, плюс чудова робота на вогневих рубежах (10 з 10), дозволила нашому спортсмену дати "фору" фаворитам гонки і довести, що скидати з претендентів нашу чоловічу збірну не варто.
  У підсумку, наш спортсмен потрапв в трійку призерів, відставши від переможця, "принца" біатлону Мартена Фуркада, на 27,6 секунди.
   На тлі шикарного результату Сергія Семенова не можна не відзначити і успіхи Артема Прими та Олександра Жирного, які завершили спринт в топ-30. Капітан збірної Дмитро Підручний з двома "хибами" на лежці в очкову зону, на жаль, не потрапив.
  Щодо Олександра Жирного, то він відстрілявся на нуль, однак  українець явно програв у швидкості. Прима, який стартував останнім серед українців, зміг з одним промахом зайняти місце у топ-20, цей результат став кращим після "бронзи" Сергія Семенова.